Про Компанію

«Ліма Експерт» – досвідчений професіонал у сфері надання клієнтам комплексних транспортно-логістичних послуг і індивідуальних рішень «під ключ» по всьому світу, грамотного аутсорсингу зовнішньоекономічних операцій, надання митно-брокерських послуг, і широкого спектра додаткових послуг. Надання, реалізація та ефективне управління індивідуальними комплексними логістичними проектами є експертною сферою діяльності компанії з моменту заснування. Наша компанія гарантує безкомпромісно високу якість сервісу в поєднанні з гнучким, персональним підходом до кожного клієнта.  

Сьогодні, коли світ змінюється дуже швидко, виграє той, хто швидше реагує на зміни.

Швидкість адаптації до змін – є одним з ключових критеріїв успіху і конкурентоспроможності в бізнесі. Компанія «Ліма Експерт» завдяки унікальному поєднанню глибокого професіоналізму, гнучкості і високій швидкості реакції на виклики надасть Вам, як нашому клієнту, унікальні конкурентні переваги і вигоди, гарантує результативність, ефективність і високу якість обслуговування. Наш багаторічний досвід роботи, практику успішно реалізованих угод «під ключ», знання, професіоналізм і гнучкість, лояльність і індивідуальний підхід ми застосовуємо у співпраці з кожним клієнтом.

«Ліма Експерт» надає якісні послуги швидше і ефективніше на кожному етапі співробітництва, забезпечуючи додаткові переваги і вигоди для клієнта на кожній милі шляху. …

Обравши нашу компанію, Ви неодмінно оціните не тільки еталонний сервіс в сфері транспортної логістики «під ключ», а й майстерність його надання саме для Вас, унікальні переваги і персональну програму лояльності, гнучкість і атмосферу співробітництва, чуйність і відкритість до Ваших вимог та діалогу, клієнтоорієнтованість, довгострокове партнерство і практику взаємних поліпшень.

Крок за кроком, миля за милею в дорозі, на воді і в повітрі – ми прагнемо надавати найкращий сервіс за найбільш конкурентною ціною, надавати додаткові вигоди, які перевершують очікування наших клієнтів і додають особливу цінність, покращують якість життя, викликають почуття задоволення, мотивують і надихають на більше.

В кожне перевезення, яке ми організовуємо для Вас, ми беремо особливий талісман – Вашу Довіру.

Найцінніше і найбільш тендітне з усього, що можна перевезти, і в той же час настільки значуща й вагома складова репутації нашої компанії – це все про довіру до нас клієнтів. Наш талісман, дороговказ і ключова цінність.

НАША МІСІЯ:

Допомагати бізнесу клієнта розвиватися і підвищувати конкурентоспроможність в динамічному мінливому бізнес-середовищі, посилити його ефективність через надання, реалізацію та управління індивідуальними логістичними рішеннями, проектами «під ключ», шляхом взяття на аутсорсинг операцій зовнішньоекономічної діяльності, економії і вивільнення часу і інших ресурсів, привнесення взаємних поліпшень і розвитку.

НАША ФІЛОСОФІЯ:

Професіоналізм і компетентність кожного співробітника, висока адаптивність до змін, надійність і гнучкість компанії, орієнтація на потреби клієнта, постійне підвищення якості нашого сервісу, інформованість і вивчення ринкової ситуації і динаміки бізнес середовища, логістичний менторинг (наставництво) всередині компанії, ділова етика, довіра і чесність є основоположними складовими нашої корпоративної культури. Кожен з наших співробітників є унікальним носієм такої культури і націлений на ефективну співпрацю для надання клієнту кваліфікованого обслуговування «точно-в-строк» ​​і якісно нового рівня розуміння потреб клієнтів.

РЕАЛІЗАЦІЯ МІСІЇ КОМПАНІЇ НА ПРАКТИЦІ:

Завдяки нашим унікальним конкурентним перевагам, щирій прихильності кожного співробітника цінностям корпоративної культури та участі в реалізації місії, глобальній географічній присутності (наявності власних представництв в Азії і Європі, широкої агентської мережі та бізнес-партнерів по всьому світу), «Ліма Експерт» крок за кроком реалізує свою місію і може гарантувати якісне виконання взятих на себе зобов’язань.

Ми – команда професіоналів, і знаємо як забезпечити на практиці своєчасність поставок і їх широку географію, економічну ефективність транспортно-логістичних рішень, оптимізацію витрат, підвищення рівня ефективності обслуговування, безпеку транспортування, юридичну та фінансову грамотність угод; грамотне управління ризиками і їх мінімізацію, надати консалтингово-інформаційні послуги, послуги страхування, консолідації, дати актуальну інформацію про ринок, «озброїти» свого клієнта реальними конкурентними перевагами, надати підвищену цінність послуг при оптимальних витратах і весь кращий досвід логістики в індивідуальному рішенні «під ключ».

Якщо Ви шукаєте дійсно компетентного, надійного і одночасно гнучкого партнера, хочете підвищити  конкурентоспроможность бізнесу та випередити конкурентів – тоді компанія «Ліма Експерт» є правильним вибором для Вас!

Будьте з лідером! Станьте Лідером!

 

УНІКАЛЬНА КОНКУРЕНТНА ПЕРЕВАГА «ЛІМА ЕКСПЕРТ»

Ефективне поєднання і синергія чинників професіоналізму, високої швидкості реакції на виклики динамічно мінливого бізнес-середовища, гнучкості компанії.

 

 

Завдяки унікальному поєднанню і синергії багаторічного досвіду наших експертів, дуже високій швидкості реакції на зміни в динамічно мінливому світі, гнучкості в управлінні комплексними логістичними проектами і професійними послугами «під ключ», «Ліма Експерт» якісно відрізняється від інших компаній, має унікальну перевагу, і , головне, може передати його своїм клієнтам у формі професійних послуг, унікальних цінностей і додаткових вигод, допомогти бізнесу стати сильнішим і більш конкурентоздатним, а значить успішнішим.

Почніть працювати з “Ліма Експерт”  сьогодні, і Ви зрозумієте, чому  наша компанія зарекомендувала себе як професіонал, якому довіряють і стала вибором для довгострокового співробітництва багатьох успішних компаній!

Скористайтеся кращим досвідом професіоналів для Вашого бізнесу!

Наша команда

Наші клієнти